Katie Cassidy

Katherine Evelyn Anita Cassidy

6,7
5 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie Cassidy

i uważałam ją za średnią aktorkę ,lecz po roli demona w serialu "Supernatural" uważam ,że gra tam b.dobrze.Nie jest rewelacyjna czy świetna ,ale umiała podołać sobie z rolą wrednego demona :)
Inne role w "Black christmas" czy "Kiedy dzwoni nieznajomy" wypadły w moim przekonaniu znacznie gorzej co dowodzi ,że czegoś się jednak nauczyła :)
Aktualnie polubiłam ją nawet i żałuję że nie zobaczę jej już jako demona.

użytkownik usunięty
Paulina_1108

Oj tak.Jako Ruby pokazała się ze znacznie lepszej strony.Pasowała do ''Supernatural''.

Szkoda, że nie została w "Supernatural" dłużej, polubiłam ją.

użytkownik usunięty
suzee

Zdecydowanie.Postać Ruby miała to coś ;)

Zgadzam się. Jako Ruby wypadła świetnie, najlepsza Ruby w całym serialu!

M_GmbH

Następne aktorki wcielające się w postać Ruby były słabe niestety:/

Zdecydowanie wolałem ją jako Ruby niż tę nową "wersję" ;) Swoją drogą śliczna dziewczyna, więc nie dziwiłbym się, że Sam kręci z demonem :P

WEBMAC

ja też uwielbiałam Ruby w ciele Katie... była świetna w tej roli !!

zgadzam się :)

Paulina_1108

Katie idealnie zagrała Ruby w SPN. Była prawdziwą bitch ;p ta druga co ją zastąpiła była okropna, w ogóle się nie nadawała;/

Paulina_1108

Mi także się podobała jako Ruby. I żal mi było, że wymienili aktorkę. Katie o wiele bardziej mi się podobała niż ta nowa.

Paulina_1108

Katie w roli Ruby w SPN jest świetna! Później zastąpiła ją inna aktorka i totalnie zje*ała akcję. Ruby z nową aktorką to już nie jest Ruby, tylko Katie potrafi ją tak świetnie zagrać:)

szajba1

Tak! Katie zagrała super! Doskonale sobie poradziła. A ta Genewel czy jak tam ją zwą to totalna masakra...

Katie_Cassidy_2

Ale prywatnie to żona Jareda Padaleckiego co tłumaczy dlaczego została tam obsadzona do samego końca ;P

SC10n

Co??? Katie niestety nie jest żoną Jareda.

Katie_Cassidy_2

Nie, ale ta druga co grała Ruby w Supernatural jest.

SC10n

AAAAAAAA! No tak.
Źle zrozumiałam.

SC10n

Tak to jego żona, ale poznali się na planie jak kręciła rolę Ruby, a nie dostała się do niej bo była jego żoną. Co do aktorek wcielających się w demonicę to jestem stanowczo za Katie ;) Genevie, czy jak tam się to piszę wydawała mi się sztuczna.

użytkownik usunięty
Paulina_1108

W nowym 'Melrose Place' jej rola jest, jeżeli nawet nie dobra, to na pewno ciekawa. Jej postać jest intrygująca i taka przyjemnie drapieżna.
Z komentarzy wnioskuję, że w roli demona również by mi się spodobała, bo przejawia tę samą cechę. Mam już powód, by sięgnąć kiedyś po 'Supernatural' ;-). Tym bardziej, że wspomniane wyżej 'MP' i 'Harper's Island' oglądałam w dużym stopniu dlatego, że właśnie Katie tam grała. Prześliczna aktorka, no i ten uroczy "pazur" jej postaci.

lubie ja jest sympatyczna gra aktorska wporzatku moze kiedy sbedzei o niej glosniej;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones