Camilla Belle

Camilla Belle Routh

7,4
2 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camilla Belle

Jak można kogoś nienawidzić kogo się nigdy w życiu na żywo nie widziało? Nie rozmawiało z tą osobą, kompletnie nic?? Jesteście popierdol**** typowe Polaczki, zazdrosne i wszystkim wrogie. A Wygląd to kwestia gustu i upodobań, nie rozumiem pytania dlaczego ona jest taka brzydka? A dlaczego Ty jesteś taka głupia??

pitruszka

Heheh dobre, popieram:)

pitruszka

I ja popieram.Przecież dziewczyna niczego sobie ba uważam że jest bardzo piękną młodą aktorką,poprostu niektórych zazdrość i kur..ca zżera że innym ona się podoba.I to drugie pytanie bardzo słuszne dlaczego wy jesteśćie takie głupie?może wrzućcie swoje foty i wystąpcie w czymś to was pooceniamy.

pitruszka

rację macie ludzie, taki polski standardzik leczenie kompleksów i oczernianie innych, bo coś potrafią i im się w życiu udało. dla mnie Camilla jest prześliczną, młodą dziewczyną, wydaje się sympatyczna i gra naprawde nieźle (polecam film The Quiet, tam można to zobaczyć), a jaka jest na żywo i tak nigdy się nie dowiemy, więc oceniajmy to, co widzimy;)

dresik

ludzie mają równo nasrane pod sufitem popieram

pitruszka

Mogę powiedzieć, że przez grę aktorską to z całą pewnością zasłużyła jak dla mnie na 10/10

A i uroda nie grzeszy.

pitruszka

Miej szacunek do własnego Narodu.. kmiotku.
Takie teksty są niegodne Polaka. Nie po to nasi przodkowie walczyli o ten kraj i jego niezależność, żeby dzisiaj jacyś gówniarze rzucali kalumnie w jego stronę.
Nie chodzi tutaj o aktorkę, ale o słowa. Czytałeś za dużo wybiórczej czy oglądałeś TW-n , żeby oczerniać ?

elte18

Szacunek to można mieć do rozgarniętych ludzi ze zdrowym podejściem do życia, a do ludzi którzy z byle gówna wyzywają aktorkę od jakich tylko za to że jest ładniejsza od nich samych (z reguły są to niedoj*ebane nastolatki którym pomogło by tylko i wyłącznie mocne bolcowanie) - to powiem szczerze że takich kmiotków lub takie cioty należy tępić bo przynoszą wstyd naszemu narodowi i wszyscy nas wytykają palcami za to i mówią przy tym o nas - o patrzcie ten naród jest zakompleksiony i jest najbardziej zawistym, zazdrosnym narodem na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones