PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 872
oceny
6,1 10 1 19872
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

Może przez pierwsze 45 minut rzeczywiscie niewiele się dzieje ale moim zdaniem jest to celowy zabieg artystyczny.Z każdą minutą film staje się coraz bardziej przerażąjący szczegolnie jesli oglada się go samemu a za oknem pada deszcz -) Polecam fanom dresztowców 8/10

ocenił(a) film na 10
Pawlito

Zgadzam się. Reżyser buduje napięcie stopniowo i nawte jeśli momentami wieje nudą to za chwilę coś się dzieje. Ten film ma 3 atuty:
1.brak krwi, co się niczęsto zdarza w horrorach i co pokazuje, ze i bez krwawych scen mozna stworzyć ciekawy film
2.zakończenie, które idealnie pasuje do całego filmu
3.główna bohaterka, która autentycznie boi się zaistniałej sytuacji
Jak dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 10
Pawlito

Zgadzam się. Reżyser buduje napięcie stopniowo i nawte jeśli momentami wieje nudą to za chwilę coś się dzieje. Ten film ma 3 atuty:
1.brak krwi, co się niczęsto zdarza w horrorach i co pokazuje, ze i bez krwawych scen mozna stworzyć ciekawy film
2.zakończenie, które idealnie pasuje do całego filmu
3.główna bohaterka, która autentycznie boi się zaistniałej sytuacji
Jak dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 10
Pawlito

Zgadzam się. Reżyser buduje napięcie stopniowo i nawte jeśli momentami wieje nudą to za chwilę coś się dzieje. Ten film ma 3 atuty:
1.brak krwi, co się niczęsto zdarza w horrorach i co pokazuje, ze i bez krwawych scen mozna stworzyć ciekawy film
2.zakończenie, które idealnie pasuje do całego filmu
3.główna bohaterka, która autentycznie boi się zaistniałej sytuacji
Jak dla mnie 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones